Neděle, 10 prosince, 2023
bydlení

Hledáte nové zaměstnance? pomůže Personalistka.cz

Váš byznys roste a na práci už sami nestačíte? Nebo některý ze zaměstnanců odešel a vy potřebujete vhodnou náhradu? Ať už je váš důvod pro hledání nových zaměstnanců jakýkoliv, zajisté víte, že nalezení vhodného člověka může být během na dlouhou trať. Pokud máte nalézt člověka, který bude adekvátně vykonávat danou práci, určitě na něj máte nějaké požadavky, které by měl splňovat.

Pracovní portál je ideální

Některé firmy si při hledání zaměstnanců umístí na svůj firemní web kategorii s kariérou, kde nabízí pracovní pozice. To však není ta nejlepší cesta, jak rychle nabrat kvalitní pracovní sílu. Pokud chcete oslovit co nejvíce lidí, kteří práci hledají, je potřeba inzerovat tam, kde je takových lidí nejvíce, a to na pracovních portálech. Žijeme v době, kdy drtivá většina lidí hledá práci právě on-line a tak byste stejným způsobem měli vaší poptávku zaměstnance inzerovat.

Jsme specialisté na hledání zaměstnanců

Pokud chcete efektivně hledat zaměstnance, ideální možnost představuje moderní pracovní portál Personalistka.cz, který dokáže pokrýt obrovské množství lidí hledajících práci. Inzerce je velmi přehledná a snadná. Portál je vhodný pro pravidelnou inzerci prací na hlavní pracovní poměr, částečných úvazků i brigád. Velkým benefitem portálu, který můžete také využít je možnost vložení inzerce práce zdarma, tato služba je určená pro podnikatele OSVČ, neziskové, státní a školská zařízení. Firmy mohou využít výhodné ceny tarifů inzerce dle ceníku. Na portálu najdete také spousty užitečných rad z oblasti náboru pracovních sil

123jobs

123jobs recenze

123 jobs recenze zkušenosti

Další články autora

Comments

PR články

Nejnovější články

ct24